• logo2
  • Môj profil
  • je prázdny
    za 0.00,- €
IMOTHEP CARPBAITS SLOVENSKO | Oficiálna stránka

I. Green Lakes 72 hodín bez záberu

  • Pridané: 12.11.2014   |   211 čítaní / zobrazení
Vďaka sviatku deň víťazstva nad fašizmom sme si mohli s Jožkom užiť predĺženú rybačku na jazere Green Lakes. Veľa ľudí nám hovorilo: „robte tam všetko naopak, ako by ste robili na inej vode“. Neplatia tam pravidla ako inde. Je to ťažká voda, na ktorej veľa ľudí vyhorelo a preto sa tam vracajú naspäť.

Na jazero sme prišli 7.mája, už v neskorších hodinách. Osadili sme bojky, blížila sa búrka, rýchlo postaviť bivaky, rozložiť udice, stojany, čln... Zvolili sme 2 lovné miesta. Na každom lovnom miesto 2 príchute. Jožko Cheops a Kleopatra. Ja testovaná Cobra a Amon Sea.
72 HODÍN sme boli bez záberov!!!! Menili sme koncové nadväzce, fluocarbón, kombinovaný nadväzec, skúšali Zig Rig... Menili sme boilies, skúšali sme ďalšie príchute, Nefertiti-ovocie, Anubis-Krab Kari... Nič nepomáhalo. Boli sme nešťastný a mali sme chuť to zabaliť.

Včera večer mi Jožko hovorí: mam tu ešte kilo Ramzesa - údeného lososa. Nemal som už chuť vyťahovať udice z 250m diaľky a vyvážať to naspäť, a tak sa rozhodol, že on to vyskúša.
Pod háčik dal 2x20mm boilies, nahodil, dokŕmil par guľičiek... Do 20min jazda. Prvá ryba - 10kg! Náhoda? Nahadzuje naspäť. Do pol hodiny ďalší zaber. Vyťahujem aj ja jednu udicu a tak isto skúšam Ramzesa. Za 12 hodín sme vytiahli 13 kaprov od 9kg – 17kg... Všetky ryby boli chytené na Ramzesa. 4 udice sa ani nepohli. Je to výborná guľa, ktorá chytá krásne ryby a ďakujeme za ňu nášmu šéfkuchárovi Daliborovi. Samozrejme treba nezabúdať, na každej vode platí niečo iné.